FP1007R6-R33-R
Eaton Electronics
704-FP1007R6-R33-R
FP1007R6-R33-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 330nH 33A Flat-Pac FP1007R6
ECAD Model:
Availability
Stock:
700 Can Dispatch in 5 Days
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 700)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
High Frequency Power Choke
10.5 mm x 8 mm x 7 mm
Unshielded
330 nH
10 %
61 A
290 uOhms
33 A
- 40 C
+ 125 C
2 MHz
Standard
10.4 mm
8 mm
7.5 mm