FP1012V2-R120-R
Eaton Electronics
504-FP1012V2-R120-R
FP1012V2-R120-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD IND FLAT PAC, 120NH, 105A,2 PADS, SMT
ECAD Model:
In Stock: 187
Stock:
187 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 250)
High Frequency Power Choke
Shielded
120 nH
10 %
84 A
125 uOhms
Standard
10 mm
6 mm
12 mm