HCF1305-R47-R
Eaton Electronics
704-HCF1305-R47-R
HCF1305-R47-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 0.47uH 36A 0.83mOhms
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 600)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
High Power Inductor
Unshielded
470 nH
20 %
36 A
1 mOhms
Standard
12.5 mm
12.5 mm
5 mm