HCM1305V2-R22-R
Eaton Electronics
504-HCM1305V2-R22-R
HCM1305V2-R22-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD IND MP 0.22uH 60A 2 PADS SMT
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 250)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
220 nH