HCMP0704R1-R360-R
Eaton Electronics
504-HCMP0704R1-R360R
HCMP0704R1-R360-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD INDUCTOR, 0.36uH, 25A, 2 PADS, SMT
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1200   Multiples: 1200
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1200)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
360 nH